עו"ד נזיקין

עו"ד דין נזיקין מייצג תובעים הרוצים להוכיח כי מעשי צד שלישי גרמו להם נזק, שבגינו הם זכאים לקבל פיצויים.

צד שלישי זה יכול להיות אדם פרטי, עסק או כל גוף וגורם אחר. חשוב לדעת כי עורך דין לענייני נזיקין יכול לייצג את לקוחותיו בסוגים רבים ושונים של תביעות נזיקין, כדוגמת תביעות בגין תאונות דרכים, רשלנות רפואית, מוצרים פגומים או לשון הרע, כאשר הנזק שנגרם לתובע יכול להיות בין היתר פיזי, נפשי או ממוני יחד עם זאת, יש להבין כי תביעות נזיקין הינן תביעות מורכבות הכרוכות בעבודות הכנה מקדימות ובידע מעמיק בתחום.

קביעת זכאות לפיצוי בתביעות נזיקין
על פי חוקי הנזיקין קיימים מספר פרמטרים שקובעים את הזכאות לפיצוי לניזוק מגיש התביעה. כך לדוגמא, בחלק מהמקרים כמו תאונת דרכים, הפיצוי נתן לניזוק גם אם הוא היה אשם בתאונה. יחד עם זאת, במרבית תביעות הנזיקין יש גם יוצאים מהכלל, ואם למשל התובע נהג ללא רישיון או גרם להתרחשות התאונה בכוונה תחילה, אין הוא זכאי לקבל פיצויים. לכן, בעת הגשת תביעת נזיקין ישנה חשיבות רבה לקבלת ייצוג משפטי הולם על ידי עו"ד נזיקין מנוסה ומיומן.

סוגי תביעות נזיקין
משרד עורכי דין נזיקין מקצועי מייצג את לקוחותיו בקשת רחבה של תביעות. בין היתר מדובר בתביעות שמקורן בתאונות דרכים ובתאונות עבודה הכוללת דרישה לפיצויים מול חברות ביטוח וביטוח לאומי, וזאת עבור פגיעות שנגרמו לניזוק, אובדן ימי עבודה וכיסוי הוצאות רפואיות. כמו כן,  עו"ד נזיקין מייצג לקוחות במקרים של נזקים שנגרמו בגין רשלנות רפואית או פגיעות שנגרמו במרחב ציבורי.

עורך דין נזיקין מנוסה ומקצועי
אם אתם מחפשים אחר עורך דין נזיקין במרכז, חשוב מאוד שתבחרו בבעל מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום תביעתכם. עורך דין מנוסה הינו בעל ניסיון בנושאים שונים ויוכל לסייע לכם בצורה המיטבית בכל מה שתצטרכו.

5 תגובות בנושא “עו"ד נזיקין”

 1. בוקר טוב לכולם
  אם אתם מחפשים עו"ד דיני משפחה בעל המלצות
  אני ממליצה לכם לפנות למשרד של בנימיני דבש עורכי דין
  שם תמצאו את מיטב עורכי הדין הנמצאים בתחום
  תקבלו ליווי וטיפול מקצועי ומסור ללאורך כל התהליך
  לקבלת פרטי התקשרות היכנבו לקישור המצורף

 2. היי,
  אני רוצה להמליץ לכם היום על עורך דין ירושות וצוואות או
  יותר נכון על משרד עו"ד שי קוטנר נעה פרסמן שעזר לי
  בכל הקשור לנידון מא' ועד ת'. השירות היה אדיב והמחירים
  נוחים במיוחד. על כן צירפתי כאן קישור שתוכלו ליצור עמם
  קשר גם אתם.

 3. אם אתם רוצים לפנות אל עורך דין לשם התייעצות לגבי רכישה של דירה
  וחתימה על הסכם הרכישה, אני ממליצה לכם לפנות אל עו"ד עמית דביר שהוא מתמחה רבות בתחום דיני מקרקעין ונדל"ן ויוכל לסייע לכם רבות במתן ייעוץ ושירות מועיל שיעזור לכם לעשות את ההחלטה הכי טובה ובאופן אחראי יותר. לפרטים לחצו על הקישור- עורך דין קניית דירה.

 4. היי,
  אם אתם רוצים לפנות אל עורך דין לשם התייעצות לגבי רכישה של דירה
  וחתימה על הסכם הרכישה, אני ממליצה לכם לפנות אל עו"ד עמית דביר שהוא מתמחה רבות בתחום דיני מקרקעין ונדל"ן ויוכל לסייע לכם רבות במתן ייעוץ ושירות מועיל שיעזור לכם לעשות את ההחלטה הכי טובה ובאופן אחראי יותר. לפרטים לחצו על הקישור- עורך דין קניית דירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.