עורך דין ייצוג זוכים

אדם או גורם אחר חייב לך, לפחות על הנייר, כספים בשיעור מסוים – בין אם בצורה של פסק דין, צ'ק או כל מסמך אחר. הבעיה היא שכל הפניות שלך אליו אינן מועילות, ואתה נותר במצב כלכלי בעייתי. החדשות הטובות הן שיש בנמצא פתרון – גביית הכספים באמצעות לשכת ההוצאה לפועל. אלא שכיאה לשדה המשחק המורכב, רצוי לעשות זאת רק באמצעות עורך דין ייצוג זוכים.

כל השירותים המשפטיים הנדרשים

עורך דין ייצוג זוכים בהוצאה לפועל לוקח על עצמו מספר תפקידים עיקריים, כל אחד מהם חיוני בכל קנה מידה. מטרת העל של הפעולות האלה, עם זאת, היא אחת: מימוש הזכות הקניינית של האדם אל מול אותו גוף החייב לו כספים. המדובר הוא בתהליך ארוך, המצריך לא מעט מאמצים והליכים בירוקרטיים, כך שלא מפתיע מדוע משרד עורכי דין הוצאה לפועל חייב להיכנס לתמונה, ורצוי בשלב מוקדם ככל האפשר.

הטיפול של עורך דין להוצאה לפועל מתחיל, לרוב, עם פתיחת התיק האמור בהוצאה לפועל ונמשך לכל אורך הדרך. נקודת הסיום היא גביית כל הכספים המגיעים ללקוח שלו, או לכל הפחות מיצוי של כל האופציות שעמדו לרשותו על מנת לגבות אותם. בדרך לכך, העיסוק של עורך דין ייצוג זכאים עשוי לגעת בנושאים דוגמת בקשות לביצוע שטר או פסק דין, ייצוג בהתנגדויות שונות, עיקול ומימוש מקרקעין, עיקולי צד ג' ומשכורות, עיכובי יציאה מן הארץ – ושלל נושאים אחרים. כמובן שבמקרים המצריכים זאת, עורך הדין אף ייצג את הלקוח שלו משפטית בערכאות הרלוונטיות.

כך ההליך הופך יותר מהיר

עורך דין ייצוג זוכים, מהשורה הראשונה בתחום, מחזיק בכל הכלים לבצע את הטיפול במקרה עבור הלקוח שלו על הצד הטוב ביותר, ובצורה המהירה ביותר. זה מתחיל עם הבקיאות של עורך הדין בכל התקנות, הסעיפים או אפילו התקדימים המשפטיים המרכיבים את התחום, כולם עשויים להיכנס לתמונה במקרה נתון.

מעבר לכוח האדם של משרד עורכי הדין, גם הקשרים שהם מקיימים עם גורמים שונים בתחום, כמו גם אפשרות החיבור שלהם למחשבי ההוצאה לפועל ובתי המשפט, מסייעים להפוך את הטיפול בכל תיק לפשוט פי כמה.

3 תגובות בנושא “עורך דין ייצוג זוכים”

 1. בוקר טוב לכולם, במידה ואתם רוצים לפתוח חברה או עוסק מורשה
  פנו כבר היום אל רו"ח סהר עוזרי שיוכל לסייע לכם בעת פתיחה
  של כל התיקים מול מעמ ומס הכנסה והוא ינהל את חברה או עוסק מורשה
  מבחינת פיננסית עבורכם

 2. היי לכולם,
  אם אתם זקוקים לעזרה מקצועית וסיוע בועדת השגה לזרים,
  משרד עו"ד מתן חודורוב כאן בשבילכם. למשרד הנ"ל יש את
  כל הידע והניסיון הדרושים בכדי לסייע לכם באופן מלא בכל
  מה שתצטרכו בנידון. לכל הפרטים פשוט הקליקו על הקישור.

 3. אם אתם רוצים להגיש תביעה נגד אדם בשל הוצאת דיבה, אני ממליצה לכם לפנות אל עורכת הדין טלי בן סימון- משרדי עורכי דין לשון הרע באינטרנט.
  צרו קשר עם המשרד לקבלת מענה שירותי ומקצועי מאוד בו תוכלו לקבל
  מידע ברור יותר על ההשלכות במעשה עבירה זו ומה החוק אומר לגבי
  קנס ופיצויים. לחצו על הקישור לאתר המשרד למידע נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.