עורך דין ייצוג חייבים

ההתנהלות הכלכלית של מרבית תושבי ישראל, בנקודת הזמן הנוכחית, אינה פשוטה. אלא שיש כאלה עבורם התמונה המורכבת עוד יותר. אנשים פרטיים או חברות אשר נפתחו נגדם הליכי הוצאה לפועל, עקב חובות אלה או אחרות. עונים על ההגדרה בדיוק. מדוע מומלץ עבורם להיעזר בשירותיו של עורך דין ייצוג חייבים? ואיך עושים את זה נכון?

המטרה: הוצאת הלקוח מהבור הכלכלי

עורך דין ייצוג חייבים, המהווה פעמים רבות חלק מכוח האדם של משרד עורכי דין מסחר, לוקח על עצמו מספר תפקידים מרכזיים הנוגעים למצב כלכלי מורכב זה. ראשית, מדובר כאן על סיוע ממשי למצוא פתרונות יעילים למצב המורכב, ובכלל זה הסדרי גבייה אל מול הגורמים השונים, הכרזה על מצב של חדלות פירעון או פשיטת רגל ועוד.

הסיוע של עורך דין הוצאה לפועל כולל בתוכו, כמעט תמיד, ייצוג אל מול לשכות ההוצאה לפועל, כמו גם ביצוע פעולות שונות הנוגעות להליך מולה. בין הנושאים שעשויים להיכנס לתוך התמונה, ניתן להצביע על צו תשלומים, הגשת התנגדויות בתביעה, חקירת יכולת, הגשת בקשה לביטול עיקולים, ביטול הגבלות (למשל, אישור יציאה מהארץ), עריכת צו הצהרתי על רכוש – והרשימה עוד ארוכה. מיותר אולי לציין שעורך הדין אף ייצג את הלקוח שלו משפטית, הן אל מול המוסדות והן בבתי המשפט השונים, במקרים המצריכים זאת.

כך הסיוע הופך למשמעותי במיוחד

הנושאים שהובאו מעלה אינם בהירים, מטבע הדברים, לאזרח הממוצע. לכן, עורך דין לייצוג חייבים הופך למרכזי עוד יותר. הוא בקיא בכל אחד מהיבטי התחום עד לרמת היסוד, כולל סעיפים נקודתיים שעשויים להפוך את התמונה לחלוטין. עורך הדין יכול, בהמשך לכך, לפתח אסטרטגיה של ממש לכל אורך הדרך, במטרה לשמור על זכויות האדם החייב ולאפשר לו, פשוטו כמשמעו, מרווח נשימה כלכלי.

בעת בחירת עורך דין לייצוג חייבים, עשויים להתקרב במידה משמעותית לעבר ההתמודדות הראויה עם המצב המורכב. בייחוד כאשר המדובר הוא על עורך דין שתחום ההוצאה לפועל נחשב לאחד מתחומי הפעילות המרכזיים שלו, וכזה המחזיק בניסיון רב שנים בלא מעט תיקים שניהל עבור לקוחותיו.

3 תגובות בנושא “עורך דין ייצוג חייבים”

 1. בוקר טוב לכולם
  אם אתם מחפשים עו"ד הסדר מעמד בעל ניסיון רב
  אני ממליצה לכם לפנות לעורכת דין ליאת שטיינברג חרלמפ
  שיש לה המון ניסיון והמלצות בתחום זה
  ויעזרו לכם להסדיר את כל העיניינים שלכם
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 2. לקבלת שירותי ייצוג בהגשת תביעות סיעוד הכי טוב לפנות מראש לעורך דין
  מקצועי ומיומן שיוכל לסייע לכם ולחסוך לכם המון זמן ולקדם עניינים בצורה
  הטובה והיעילה ביותר. לכן, אני ממליצה לכם באם אתם צריכים להגיש תביעה
  כזו, צרו קשר עם משרד עו"ד דורין מנו בן שמעון לקבלת מענה מתאים.
  כנסו לקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.